موسسه حسابداری بی نظیر

حسابداری

حسابرسی

وکیل مالیاتی

وکیل بیمه ای

وکیل مالیاتی کیست؟


وکیل مالیاتی

اگر دارای تجربه در زمینۀ یک تجارت هستید و یا اینکه تجربه فعالیت در قسمت مالی یک شرکت را دارید حتماً با کسانی آشنا شده اید که همان وکیل یا مشاور مالیاتی بوده است. وکیل مالیاتی همان وکیلی می باشد که در زمینه های مربوط به قانون مالیات دارای تخصص است. وکیل مالیاتی برای اداره و مدیریت کردن موارد پیچیدگی، فنی و قانونی وضعیت مالیاتی شما بهترین گزینه محسوب می باشد. یک وکیل مالیاتی پس از اینکه شما دجار مشکل شدید می تواند میانجیگری کند. اما مشاوره از قبل در مورد یکی از این مشکلات نیزمی تواند از بروز مشکل جلوگیری کند. وکیل مالیاتی کسی است که بر تمام قوانین مالیاتی با همه تبصره‌ها و بخشنامه‌های مالیاتی تسلط کامل داشته باشد و با مهارت بالا بر فنون مذاکره و مطلع بودن از قوانین جدید بتواند از هر نوع پرونده‌ی مالیاتی دفاع کند و آن را حل و فصل نماید.


وکیل مالیاتی

وکیل متخصص در امور مالیاتی به قدری حضور فعال در مراکز مختلف مالیاتی دارد که هر ماه رزومه خود را با سوابق اجرایی جدیدتری که به آن اضافه می‌کند بروزرسانی کرده و همچنین نه تنها در زمینه مالیات بلکه در حیطه قوانین بیمه تامین اجتماعی تسلط کامل دارد. با توضیحاتی که گفته شده شاید تصور کنید مانند وکیل حقوقی عمل می‌کند اما بهتر است بدانید کار وکیل مالیاتی بسی دشوارتر از وکیل حقوقی است. بهترین وکیل مالیاتی باید تحصیلکرده و کارآزموده در مباحث مالیاتی و حقوقی باشد. به گونه‌ای که بر تمام قوانین مالیای مسلط بوده و به بهترین نحو پرونده‌های مالیاتی را حل و فصل کند. بهترین وکیل مالیاتی باید به شما کمک کند که تا جریمه مالیاتی نشوید یا اینکه جریمه مالیاتی شما را کاهش دهد.

وکیل مالیاتی در پرداخت انواع و اقسام مالیات های پرداختی نظارت داشته و با هدف معافیت از مالیات طبق قوانین مالیاتی فعالیت اصلی او می باشد. مثلاً وکیل مالیاتی این را می داند که چه اشخاصی مشمول مالیات نمی باشند. در ضمن لازم به ذکر است که شرکت هایی که تمام سرمایه خود و یا بخشی از سرمایه شان به موسسات مذکور تعلق داشته باشد مشمول معاف مالیاتی نمی باشند.


اگر نیاز به وکیل مالیاتی دارید همین الان تماس بگیرید :

بازدید امروز:

2

بازدید هفته :

66

بازدید کل:

320

ایمیل شما


با ثبت ایمیل خود در سایت میتوانید از تازه ها و اخبار حسابداری مطلع شوید.

موسسه حسابداری بی نظیر

آدرس: تهران - رودهن - خیابان لاله صحرا -جنب خشکشویی لاله صحرا

تلفن:0911211089-01132626276 فکس: 01132626277

با ما در تماس باشید